Dobitnici 3. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 6. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

 

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 29. rujna 2011. KLASA: UP/I-460-02/11-01/743, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" provedeno je izvlačenje 1. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

6. nagradno izvlačenje – 14. studeni 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 07.11. do 13.11.2011.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Maja Dželalić

Put Ponikvica bb, 21216 Kaštel Novi

 LXBSW1S2

T-38, Put Sv.Josip 1, 21216 Kaštel Stari

1
Antun Biuk

Turistička 9 212215 Kaštel Lukšić

RDF187Pv

T-10, Bojišće b.b., 21216 Kaštel Stari

2
Ruža Jarak

Ivana Pastrica 9, 21 000 Split

 ED4MYZ60

T–61, Ruđera Boškovića 18 a, 21000 Split

3
Jasna Garma

A.Curavića 21, 22010 Brodarica

J1H1DBNI

 T-46, Vidici bb, 22 000 Šibenik

1
Lucija Jaman

Petra Krešimira IV 28, Solin 21210

UMZB2MUO

 T-90, Matoševa 29, 21210 Solin

1

 

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad

Kod

Prodavaonica Blagajna
Katarina Pavlin

Put Uskoplja 7, Zvekovica, 20210 Cavtat

PAXEKUH9

T-72, Zvekovica, 20210 Cavtat

2
Ana Betin

Gaminica 11, 21251 Žrnovnica

2lo1n88d

T-26, Kod Gospe od Siti 2, 21312 Podstrana

2
Zdenka Baković

Imotska 54 21 000 Split

09YN8PYP

T-10, Bojišće b.b., 21216 Kaštel Stari

3
Tina Ivanišević

Novakova 20, 21000 Split

SIS181VT

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split

4
Senka Brzica

Kneza Mislava 93, 21312 Podstrana

PZU3ZPMR

T–61, Ruđera Boškovića 18 a, 21000 Split

3
Daniela Matas

Majurina 94, 21215 Kaštel Lukšić

3G4Y3B8M

T-10, Bojišće b.b., 21216 Kaštel Stari

2
Mladen Pupić

Turjaci 276, 21230 Sinj

CEQNKVCK

T-31, Bana Jelačića 4, 21240 Trilj

1
Marjana Ljepotić

Mažuranićevo šetal. 28, 21000 Split

3JH560MZ

T-36, Mažuranićevo šetalište b.b., 21000 Split

2
Sara Plucnar

Vangrad 1, 21310 Omiš

B7FTLX5F

T-36, Mažuranićevo šetalište b.b., 21000 Spli

4
Davorka Ivanović

Josipa Jovića 25 21000 Split

057MM3LK

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin

3

U Zagrebu, 14.11.2011. god.