Dobitnici 3. SMS nagradne igre




ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 8. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

 

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 29. rujna 2011. KLASA: UP/I-460-02/11-01/743, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" provedeno je izvlačenje 8. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

8. nagradno izvlačenje – 28. studeni 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 21.11. do 27.11.2011.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

 Ime i prezime  Adresa i grad  Kod  Prodavaonica  Blagajna
 Jerko Stipanović  Zagorska 1b, 21220 Trogir 409GGYBM



 T-15, Alojzija Stepinca 46, 21220 Trogir  2
 Antonija Kovačević  Put požara 16, 21300 Makarska  LGY73HTY  T-52, Ante Starčevića 114, 21300 Makarska  1
 Senka Brzica  Kneza Mislava 93, 21312 Podsrtana  GXA3ORN7  T-61, Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split  2
 Ante Orlović  Biogradska 3, 21000 Split  PJDAYM78  T-40, Žnjanska ulica 4, 21000 Split  4
Ivica Markovčić  Skrbčići 33, 51500 Krk  003BQP6U  T-90, Matoševa 29, 21210 Solin  8

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Sanda Milunović Radoslava Cimermana 36a, 10020 Zagreb NYCX5TCV T-51, Kralja Zvonimira 18, 21300 Makarska 1
 Renato Beran  Pojišanska 25, 21000 Split  YJR90LII  T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split  3
Marija Vidak  Duba konavalska, 20210 Cavtat  A6DL9YYX  T-75, Kralja Tomislava 7, 20000 Dubrovnik  1
 Lina Vlasteličić  Trg M. Pavlinovića 4, 21000 Split  Z0KQV742 T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split   3
 Marija Mladošević  Vitaljina, 20218 Pločice  ZYQU85RX  T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik  3
Ankica Vukasinović  Kralja Krešimira 11, 21214 Kaštel Kambelovac  IML7YCHJ  T-10, Bojišće b.b., 21216 Kaštel Stari  2
 Ivan Kunac  Potravlje 158, 21233 Hrvace  HZQUQA3 T-30, Brnaze b.b., 21230 Sinj  1
 Jelena Beram  Put Dragočeva 39, 21212 Kaštel Sućurac  HYJMS2QG  T-90, Matoševa 29, 21210 Solin   6
 Sovjetka Kolić  Paraćeva 52, 21000 Split 5T35FWIX  T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split  1
 Mira Crmarić  A. Starčevića79, 21210 Solin SGFPSLV5 T-90, Matoševa 29, 21210 Solin    10

 U Zagrebu 28.11.2011. god.