Dobitnici 3. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 4. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

 

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 29. rujna 2011. KLASA: UP/I-460-02/11-01/743, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

 

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" provedeno je izvlačenje 1. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

Dobitnici nagrada:

4. nagradno izvlačenje – 31. listopad 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 24.10. do 30.10.2011.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Andrea Krišković Komadina

Kralja Zvonimira 27, 51250 Novi Vinodolski

L0Q1E0G4

T-32, Antona Mataije 9, 51250 Novi Vinodolski

2
Bepina Vidović

Dr. Ante Starčevića bb, 21214 Kaštel Kambelovac

FM1VIVVB

T-14, Dr. Franje Tuđmana b.b., 21215 Kaštel Lukšić

2
Dražana Milinović

Lovretska 10, 21000 Split

5T42COBZ

T–64, Trg Hrvatske bratske zajednice 4, 21 000 Split

3
Tihana Dude

Tješimirova 19, 21312 Podstrana

74FFI56I

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin

8
Željka Balić

Omiška 7, 21315 Dugi Rat

5NS1K9HZ

T-11, Trg kralja Tomislava 8, 21315 Dugi Rat

1

 

 Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Lona Mornar

Don Ivana Vuletina 9, 21217 Kaštel Štafilić

DTPJ4LOF

T-10, Bojišće b.b., 21216 Kaštel Stari

3
Miljana Tomašić

Ulica 34 br.14, 20270 Vela Luka

OJ65RN6X

T-76, Ulica 47 br.53, 20271 Vela Luka

2
Ivana Lasić

Ivaniševićeva 19, 21 000

OAUYHOJ4

T- 8, Bruna Bušića b.b., 21000 Split

1
Marija Klokoč

Put za Petraču 36, 20207 Mlini

IEGIKHH5

T-60, Vukovarska 36, 20 000 Dubrovnik

8
Marko Čule

Petra Kružića, 21210 Solin

TH1TTL68

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin

4
Marijana Pavičić Pera

Put Sv.Lucije 25, 21217 Kaštel Štafilić

P42E5JJJ

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split

6
Ljiljana Soldić

Pujanke 12, 21000 Split

ZR3UNCW8

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin

6
Nino Prpa

Bana Josipa Jelačića 13E, 22000 Šibenik

3YDAJOWX

T-47, Ivana bana Mažuranića 7, 22000 Šibenik

2
Marica Bagat

Borisa Papandopula 1, 21000 Split

XQ06T271

T–61, Ruđera Boškovića 18 a, 21000 Split

1
Ante Stanić

Vidina 15, 21000 Split

00UJ92UF

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split

4

 U Zagrebu, 31.10.2011. god.