Dobitnici 3. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 5. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

 

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 29. rujna 2011. KLASA: UP/I-460-02/11-01/743, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

 

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" provedeno je izvlačenje 5. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

5. nagradno izvlačenje – 07. studeni 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 31.10. do 06.11.2011.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Marko Mazavac Popovići 70, 20215 Gruda

BPC6AGRI

T-72, Zvekovica, 20210 Cavtat 2
Zdravko Budimir Put Radoševca 27, 21000 Split

7ESXP9SD

T-64, Trg Hrvatske bratske zajednice 4, 21000 Split 1
Sanja Stojanović Starčevićeva 20, 21000 Split

8GG1R1QX

T-64, Trg Hrvatske bratske zajednice 4, 21000 Split 1
Ines Vakante Požeška 6, 21000 Split

NHAMMCHH

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split 4
Ivan Huđek Veslačka 12, 10000 Zagreb

09G2RN8K

T-41, Štrigina 4, 10000 Zagreb 1

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Mojmir Zlokić Ulica 53 br. 6, 20270 Vela Luka

UFAOSVO7

T-76, Ulica 47 br. 53, 20270 Vela Luka 3
Ivana Jerčić Pupačićeva 2, 21000 Split

XITU708R

T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split 2
Anđelka Strujić Omiška 1, 21315 Dugi Rat

AOQQPIA1

T-11, Trg kralja Tomislava 8, 21315 Dugi Rat 1
Nevenka Kušeta Kapović Župina 1, 21000 Split

1Y9GBRBD

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split 7
Anđelko Veić Jurja Šubića 5, 21310 Omiš

AB47GV4J

T-61, Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split 1
Nikola Filipović Lovrentovec 4d, 42223 Varaždinske Toplice

C684YDRC

T-42, Supilova 7, 10000 Zagreb 1
Ratimir Ninčević Put Duilova 6, 21000 Split

AGC8YTRN

T-40, Žnjanska ulica 4, 21000 Split 1
Mirka Laptalo Marina Kneževića 4, 20236 Mokošica

SXI73BRK

T-72, Zvekovica, 20210 Cavtat 1
Vasilija Sapunarić Pujanke 81, 21000 Split

UHDI1QIG

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split 7
Linardo Stošić Frana Supila 28a, 22000 Šibenik

1W3YBY4G

T-46, Vidici b.b., 22000 Šibenik 1

 U Zagrebu, 07.11.2011. god.