Dobitnici 3. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 3. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 29. rujna 2011. KLASA: UP/I-460-02/11-01/743, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" provedeno je izvlačenje 1. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

3. nagradno izvlačenje – 24. listopad 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 17.10. do 23.10.2011.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Marina Brčić Cesta dr T. Tuđmana 260b, 21212 Kaštel Sućurac

90ST7B5Y

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin 6
Damira Čula Smiljanićeva 1, 21000 Split

MBZB8I3N

T-36, Mažuranićevo šetalište b.b., 21000 Split 1
Ankica Mamić Hercegovačka 40, 21312 Podstrana

GA8Y9T8V

T-37, Fra Ante Pavlova 1, 21213 Kaštel Gomilica 2
Ivica Vuka Ljudevita Posavskog 8, 21000 Split

R3YCNUMA

T-64, Trg hrvatske bratske zajednice 1
Tihana Seba Vukovarska 2b, 21310 Omiš

QTD1XSGQ

T-5, Vukovarska 8, 21310 Omiš 2

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Petar Petronio Kneza Domagoja 13, 20000 Dubrovnik

YHJC5OWD

T-75, Kralja Tomislava 7, 20000 Dubrovnik  5
Marina Miletić Kupreška 14, 21000 Split

ET39HHRT

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split  1
Nilda Sirovica Ulica 2 br. 28, 20271 Vela Luka

GF5RGV9I

T-76, Ulica 47 br. 53, 20271 Vela Luka  2
Danijel Guc Odeska 9, 21000 Split

LBFS0D08

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin  10
Mila Čikeš Čikeši 2, 21250 Šestanovac

3BA7NWG5

T-5, VUkovarska 8, 21310 Omiš  1
Marinko Šindilj Šindilji 4, 22321

368Z2B2E

T-61, RUđera Boškovića 18a, 21000 Split  1
Antonija Radić Bazana 5, 21230 Sinj

Y61PP7EG

T-30, Brnaze b.b., 21230 Sinj  3
Ivana Babić Trg Opuzenske bojne 7, 20355 Opuzen

GNG2VU4A

T-39, Poduzetnička zona b.b., 20355 Opuzen  2
Branko Smoje Krležina 26, 21000 Split

KY7H204K

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin  10
Slavica Srhoj Ive Tijardovića 28, 21000 Split

C3U2XV5E

T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split  4

 

 U Zagrebu, 24.10.2011. god.