Dobitnici 3. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 1. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

 

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 29. rujna 2011. KLASA: UP/I-460-02/11-01/743, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam opet daruje!" provedeno je izvlačenje 1. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

2. nagradno izvlačenje – 17. listopad 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 10.10. do 16.10.2011.g.)

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Dajana Ćotić Sv. Ćirila i Metoda 10, 20350 Metković

VKM3GP52

T-25, Andrije Hebranga b.b., 20350 Metković 4
Damir Jadrijević G. Glavice 710, 21230 Sinj

06VGZV04

T-30, Brnaze b.b., 21230 Sinj 3
Ružica Mrdalj Solinska 57, 21000 Split

OSA2Z411

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin 10
Zorica Sekovanić 9. svibnja 7, 10430 Samobor

P5F644YJ

T-43, Svetonedeljska 13, 10430 Samobor 1
Sandra Bešker Mužići 19, 21210 Solin

UL4JWBJX

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin 10

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Ivanka Jurkić  Dr. Franje Tuđmana 3b, 21210 Solin

J10M2ZEH

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin  5
Mario Poljak

G. Glavice 608, 21230 Sinj

4IRIF827

T-30, Brnaze b.b., 21230  3
Senka Brzica Kneza Mislava 93, 21312 Podstrana

LQAOVPDB

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin  9
Ivica Muzinić Domovinskog rata 17, 21312 Podstrana

6DDFPJJG

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin  2
Katarina Varez Zlatni potok 7, 20000 Dubrovnik

R517ZTV5

T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik  2
Robert Varga Put Radoševca 30, 21000 Split

1VAUJEEX

T-40, Žnjanska ulica 4, 21000 Split  1
Uzeir Ćurtovic Vlaha Paljetka 10, 20000 Dubrovnik

7A7TDXTN

T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik  8
Snježana Bilić Tomislava 46, 21220 Trogir

WTJDYYZH

T-15, Alojzija Stepinca 46, 21220 Trogir  3
Ivona Janjić Petra Krešimira IV 40, 21210 Solin

WY6DRB6I

T-90, Matoševa 29, 21210 Solin  10
Višnja Topolovec Baranjska 9, 10430 Samobor

CLM69000

T-43, Svetonedeljska 13, 10430 Samobor  1

 

 U Zagrebu, 17.10.2011. god.