Dobitnici 2. SMS nagradne igre

 

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 8. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

 

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 01. ožujka 2011. KLASA: UP/I–460–02/10-01/698, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!" provedeno je izvlačenje 8. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

Dobitnici nagrada:

8. nagradno izvlačenje – 02. svibanj 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 25. travnja do 01. svibnja 2011.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Rankica Radetić Cabrilo Kralja Tomislava 5, 20000 Dubrovnik

UMHPMEHL

T-75, Kralja Tomislava 7, 20000 Dubrovnik 1
Nevena Knežević Strossmayerova 9, 22000 Šibenik

932A8XMM

T-46, VIdici b.b., 22000 Šibenik 1
Frano Mastelić Brnaze 532, 21230 Sinj

6K58PP19

T-30, Brnaze b.b., 21230 Sinj 1
Slavica Sovulj Put vrila 9, 21310 Omiš

CWT9WPHU

T-5, Vukovarska 8, 21210 Omiš 1
Ana Vican Gorice 86c, 10000 Zagreb

M1492E63

T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubovnik 7

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Toni Đerek Pišćine 14, Strožanac, 21312 Podstrana AP9TDPW2  T-26, Kod Gospe od Siti 2, 21312 Podstrana 2
Sanja Marasović Put brda 1, 21000 Split 5P67TP6X T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split 3
Nediljka Marasović  V. Lisinskog 7, 22000 Šibenik 8A2AAX28 T-46, Vidici b.b., 22000 Šibenik 3
Tončica Frana  Balančane 12, 21220 Trogir 295M7EHH T-90, Matoševa 29, 21210 Solin 1
Vedrana Ivkošić Imotska 64, 21000 Split

DY688PA3

 T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split 4
Nelica Jakišić Živaljić  Templarska 19, 21000 Split C47UTPX1 T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split 1
Ivica Vukoić Ladovići 47, Kalinovica, 10436 Rakov potok

W9H5TEXD

T-55, Prudnjaci 1, 10437 Bestovje 1
Nedjeljka Bravić Čaporice 11, 21240 Trilj

DW583P85

T-31, Bana Jelaćića 4, 21240 Trilj 2
Petra Dragojević  Zlatni potok 20, 20000 Dubrovnik

E534MEEU

T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik 5
Suzana Štefanić Tina Ujevića 38, 10430 Samobor

K121DXDY

T-43, Svetonedeljska 13, 10430 Samobor 2

 

 U Zagrabu, 02.05.2011. god.