Dobitnici 2. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 4. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

 

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 01. ožujka 2011. KLASA: UP/I–460–02/10-01/698, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!" provedeno je izvlačenje 4. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

4. nagradno izvlačenje – 04. travanj 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 28. ožujka do 03. travnja 2011.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

 

Ime i prezime Adresa Kod Prodavaonica Broj blagajne
Terezija Koman Kozarčaninova 7, 10 000 Zagreb 841L3XY2 T-42, Supilova 7, 10 000 Zagreb 2
Dragica Frković Matijaša Korvina 14, 10 430 Samobor YA361X11 T-43, Svetonedeljska 13, 10 430 Samobor 2
Slavica Kacunić Marka Marulića 53, 21 213 Kaštel Gomilica UPUUYPX9 T-37, Fra Ante Pavlova 1, 21 213 Kaštel Gomilica 1
Katica Dangradović Bezboge 17, 20 218 pločice, Vitaljina H139KETP T-73, Gruda b.b., 20 215 Konavle 2
Jadranka Stipčević Draganjina 10, 21 000 Split 5TWC7P9E T-36, Mažuranićevo šetalište b.b., 21 000 Split 4

  

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

 

Ime i prezime Adresa Kod Prodavaonica Broj blagajne
Denis Rakigijija Anice Bošković 6, 20 000 Dubrovnik H9LELEWD T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik 2
Brankica Mihalj Ruđera Boškovića 9, 21 000 Split 225LTEAK T-61, Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split 5
Anka Morankić Vlade Avelinija 5, 21 450 Hvar DPXXPPDW T-2, Ulica Josipa Jovića 51, 21000 Split 1
Lana Nikontović Stjepana Cvijića 22, 20 000 Dubrovnik KWKHLEWX T-74, Stjepana Cvijića 34, 20000 Dubrovnik 1
Branka Nenadić Pujanke 16, 21 000 Split H1H3AX5P T-40, Žnjanska ulica 4, 21000 Split 4
Antonija Butigan Zrinsko-Frankopanska 112, 20 355 Opuzen A61K5X83 T-39, Poduzetnička zona b.b., 20355 Opuzen 2
Anka Sučić Nakide 8, 21 214 Kaštel Kambelovac TWDYPPPX T-14, F. Tuđmana b.b., 21215 Kaštel Lukšić 2
Zorica Sekovanić 9. svibnja 7, 10430 Samobor A6EPKX91 T-43, Svetonedeljska 13, 10430 Samobor 1
Ankica Didović Klis Megdan 71, 21 231 Klis WUEMKE74 T-90, Matoševa 29, 21210 Solin 8
Slavko Knežević Getaldićeva 15, 21 000 Split TE7C3PYH T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split 1

 

U Zagrebu, 04.04.2011. god.