Dobitnici 1. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 8. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!"

 

Provedena je nagradna igra "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 27.rujna 2010. KLASA: UP/I-460-02/10-01/698 URBROJ: 513-07-21-07/10-2 Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 6 pravila nagradne igre "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" provedeno je izvlačenje 8. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

8. nagradno izvlačenje – 29. studeni 2010. god.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 22.studeni do 28.studeni 2010.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express kartici

 

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Neda Solić Hektorovićea 40, 21 210 Solin

5MMAXM8T

P-90, Matoševa 29, 21 210 Solin

8
Jasna Horvat Bana Ivana Mažuranića 47, 22 000 Šibenik

E2U19T4X

T-47, Ivana bana Mažuranića 7, 22 000 Šibenik

2
Monika Karaman Marocine 3, 21 214 Kaštel Kambelovac

M7HH5H59

T-16, Franje Tuđmana bb, 21 214 Kaštel Kambelovac

1
Aleksandra Martinović Ludbreška 28, 10 000 Zagreb

PCT97MC8

T-65, Slavonska avenija 56, 10 000 Zagreb

7
Ljiljana Vekić Križević 1. Kozari put 25, 10 000 Zagreb

MHX59M8T

T-65, Slavonska avenija 56, 10 000 Zagreb

6

 

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

 

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Fani Celio Cega

Kardinala Alojzija Stepinca 11, 21 220 Trogir

TLU8HHU6

P-15, Alojzija Stepinca 46, 21 210 Trogir

1
Danijela Bucević Vinka Draganje 11, 21 000 Split

3D4L5HK9

P-26, Kod Gospe od Siti 2, 21 312 Podstrana

2
Marija Šegvić Uskočka 10, 21 000 Split

47HU3HK4

P-28, Dubrovačka 1, 21 000 Split

3
Ivana Babić Trg Opuzenske Bojne 7, 20 355 Opuzen

D1988THW

P-39, Poduzetnička zona b.b., 20 355 Opuzen

2
Sabine Posilović Palmina 26, 21 000 Split

T79WDT38

P-34, Petrova 44, 21 000 Split

1
Martina Spremić Kardinala Stepinca 40, 20 000 Dubrovnik

U2W1WM39

P-60, Vukovarska 36, 20 000 Dubrovnik

4
Vrdoljak Andrijana Grab 215, 21 242 Grab

E3TC7TLX

P-31, Bana Jelačića 4, 21 240 Trilj

1
Ana Usić Vidici G. 1, 22 000 Šibenik

UCW4TTIC

P-46, Vidici bb, 22 000 Šibenik

4
Magdalena Mikšić Zvečanje b.b., 21 253 Gata

LUT76HD3

P-28, Dubrovačka 1, 21 000 Split

4
Jadran Jadrijević Napredak 15, 10 408 Velika Mlaka 528DMM3H

P-65, Slavonska avenija 56, 10 000 Zagreb

8