Dobitnici 1. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 7. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

 

"Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!"

Provedena je nagradna igra "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 27.rujna 2010. KLASA: UP/I-460-02/10-01/698 URBROJ: 513-07-21-07/10-2 Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 6 pravila nagradne igre "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" provedeno je izvlačenje 7. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.



Dobitnici nagrada:

7. nagradno izvlačenje – 22. studeni 2010.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 15. studenog do 21. studenog 2010.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express kartici

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
 Dušanka Antolić Kičeri 59,  51253 Bribir XY692TPE  T-32, Antona Mataije 9, 51250 Novi Vinodolski  1
Nediljko Banić Put Hrvatskih žrtava 418, Seget Vranjic, 21220 Trogir 3P4K3HMU  T-15, Alojzija Stepinca 46, 21220 Trogir  3
 Anđelka Vidović Ruđera Boškovića 11, 21000 Split  XUTP4M3E T-61, Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split  2
Davorka Barač  Alkarska ulica 98, 21000 Split  DY838MPU  T-61, Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split  6
Ivana Zeljak  Šibenskih vatrogasaca 3, 22000 Šibenik  C4U63TPH  T-47, Ivana bana Mažuranića 7, 22000 Šibenik  3

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Milko Madunić Put Plokita 3, 21000 Split 35558H39 T-19, Varaždinska 3a, 21000 Split 2
Anđa Vukušić Stani I, 21310 Omiš MH7M3H6Y T-26, Gospe od Siti 2, Strožanac, 21312 Podstrana 1
Ivica Žuvela Ulica 69, br. 58, 20270 Vela Luka 6UDCTM3Y T-76, Ulica 47, br. 53, 20270 Vela Luka  2
Ana-Marija Pecotić  Mandaljenska 4, 20000 Dubrovnik  YPDD9M1C  T-75, Kralja Tomislava 7, 20000 Dubrovnik  4
Gorjana Marević  Zrinskih Frankopana 132, 20380 Metković  W5LTUHE6  T-25, Andrije Hebranga b.b., 20380 Metković  2
Vesna Zigić  Supilova 22, 10000 Zagreb  AKY1WT18  T-42, Supilova 7, 10000 Zagreb  2
Valentina Čotić  Težački put 5, 21000 Split MUKP4H9Y  T-2, Ulica Josipa Jovića 51, 21000 Split  1
Cecilia Tamarut  Jurkovo 2, 51250 Novi Vinodolski  X2699TWK  T-32, Antona Mataije 9, 51250 Novi Vinodolski  2
Petra Perić  Turjanci 26, 21230 Sinj  64W3WTT1  T-30, Brnaze b.b. 21230 Sinj  3
Luce Klečak  Odvojak 4, 20210 Cavtat  5MX25MH2  T-72, Poluganje, Zvekovica, 20210 Cavtat  1

 

U Zagrebu 22.11.2010.g.