Dobitnici 1. SMS nagradne igre












 






ZAPISNIK SA IZVLAČENJA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

 

"Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!"

 

Provedeno je izvlačenje dobitnika 4. kola nagradne igre: "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 27.rujna 2010. KLASA: UP/I-460-02/10-01/698 URBROJ: 513-07-21-07/10-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010

 

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 6 pravila nagradne igre "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" napravljeno je izvlačenje nagradnih dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

 

Dobitnici nagrada:

 

4. nagradno izvlačenje – 02. studeni 2010.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 25.listopada do 31.listopada 2010.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express kartici
Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Blagajna
Ines Žuvela Obala 1 br. 19, 20270 Vela Luka Y173MMW2 T-76, Ulica 47, br. 53, 20270 Vela Luka 2
Karlo Gracin Put Skalica 10, 21000 Split D7YX3M6D TC Solin, Matoševa 29, 21210 Solin 10
Maja Lovreček Dr. F. Tuđmana 109, 21214 Kaštel Kambelovac TLP9HHLL T-14, F. Tuđmana b.b., 21215 Kaštel Lukšić 2
Milica Pivić K. Branimira 1, 20000 Dubrovnik M8PX4M4P T-75, K. Tomislava 7, 20000 Dubrovnik 2
Anita Mikelić D.D. Frane Bulića 65, 21211 Vranjic U95Y4MC5 TC Solin, Matoševa 29, 21210 Solin 3
 
 
 Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova
Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Kasa
Vesna Ćaleta Lichtensteinov put 28, 20000 Dubrovnik P3PPPMWY T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik 4
Nataša Kanaet Vinka Draganje 40, 21000 Split T9WPYMKE T-61, Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split 5
Morana Oruč Čajkovskog 8, 21000 Split KD6DKHEH T-23, Zoranićeva 3, 21000 Split 1
Jasna Ceci Ruđera Boškovića 12, 21000 Split  AXT3UM1H  T-61, Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split  3
Jadranka Vidoš  Ante Starčevića 110, 21300 Makarska  XTAA9TAX  T-51, Kralja Zvonimira 18, 21300 Makarska  3
Marijo Vidović  Hercegovačka 62, 21000 Split  XPUYHHK6  T-15, Alojzija Stepinca 46, 21220 Trogir  1
Višnja Peričić  D. Zagon 6b, 51251 Ledenice  UUAYXTEE  T-32, Antona Mataije 9, 51250 Novi Vinodolski  2
Sandra Pavlinović  Makarskih iseljenika 15, 21300 Makarska  WUUK8TL3  T-52, Ante Starčevića 114, 21300 Makarska  1
Terezija Koman  Kozarčaninova 7, 10000 Zagreb  TX8T6THK  T-41, Štrigina 4, 10000 Zagreb  2
Ante Perić  Turjaci 19, 21230 Sinj  MAU3WH8H  T-30, Brnaze b.b., 21230 Sinj  1

 

U Zagrebu 02.11.2010.g.