Dobitnici 1. SMS nagradne igre

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!"

 

Provedeno je 1. tjedno izvlačenje nagrada, nagradne igre: "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 27.rujna 2010. KLASA: UP/I-460-02/10-01/698 URBROJ: 513-07-21-07/10-2 Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 6 pravila nagradne igre "Na kodove lovac budi, jer Tommy ti vrijedne nagrade nudi!" organizirano je izvlačenje nagradnih dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagradnih igara:

1.nagradno izvlačenje – 11. listopada 2010.g.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 04.listopada do 10.listopada 2010.g.)

 

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

 

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Broj blagajne
Alenka Rogulj Zvonimirova 117, Solin

YXXMPM53

TC Solin, Matoševa 29 8
Zrinka Bašić Put Goričine 19, Murter

DLD81TYU

T-49, Ulica na Škaji 4, Murter 1
Neda Begović  Mlinska 4, Metković

796WXTAW

T-39, Poduzetnička zona b.b., Opuzen 2
Ana Dabelić Kralja Tomislava 3, Slatine

PP4XHH4X

T-15, Alojzija Stepinca 46, Trogir 2
Ivana Mutarello Pojišanska 25, Split

WHX34T33

T-34, Petrova 44, Split 1

 

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

 

Ime i prezime Adresa i grad Broj koda Prodavaonica Broj blagajne
Blaženka Brunsko Nikole Tesle 6, Dubrovnik

T466 DM9M

T-60, VUkovarska 36, Dubrovnik 5
Neven Kabari Kralja Zvonimira 5, Dubrovnik

UY17WTP3

T-48, Ljudevita Gaja 8, Vodice 2
Jele Canić Jurja Klovića 6, Mokošica

DMD89M6H

T-60, Vukovarska 36, Dubrovnik 4
Željko Dopud Gospićka 20, Šibenik

UATY3T7C

T-46, VIdici b.b., Šibenik 1
Nikša Tijardović Tugare, Naklice

UT753H98

T-26, Kod Gospe od Siti 2, Strožanac, Podstrana 1
Matko Vlahović Odeska 14, Split

W97C6T2A

T-40, Žnjanska ulica 4, Split 5
Gordana Matić Mandarinska 12, Opuzen

L9W3KHPY

T-27, Jadranska 1, Opuzen 1
Marijana Muse Krešimirova 15, Knin

H2M84HK7

T-5, Vukovarska 8, Omiš 2
Mirosalv Sakić Dr. Franje TUđmana 593, Kaštel Lukšić

TY54HH2U

T-10, Bojišće b.b., Kaštel Stari 3
Čedomir Bujas Put poljoprivrednika 1, Kaštel Štafilić

XU4KKHYP

T-10, Bojišće b.b., Kaštel Stari 3

 

U Zagrebu 11.10.2010.g.