5. nagradno izvlačenje – 11.04.2011. g.

 

ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 5. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE

"Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!"

 

Provedena je nagradna igra "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!" temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 01. ožujka 2011. KLASA: UP/I–460–02/10-01/698, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.

Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre "Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!" provedeno je izvlačenje 5. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.

 

Dobitnici nagrada:

5. nagradno izvlačenje – 11. travanj 2011.

(za sve pristigle poruke u razdoblju od 04. travnja do 10. travnja 2011.g.)

 

Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Broj blagajne
Ivanka Jurić Don Luke Jelića 1, 21 211 Vranjic

LD68UELT

T-90, Matoševa 29, 21 210 Solin 8
Zora Šolić Sutina, 21 417 Neorić

T7MT1EH7

T-90, Matoševa 29, 21 210 Solin 1
Višnja Meštrović Kneza Trpimira 32, 21 210 Solin

TPLULETM

T-90, Matoševa 29, 21 210 Solin 8
Antonija Bralić Kosa-Bralići 4, 21 231 Klis

WELXLE46

T-90, Matoševa 29, 21 210 Solin 5
Anita Vlahović Bana Jelačića 46, 22 000 Šibenik

C21H2X82

T-47, Ivana bana Mažuranića 7, 22 000 Šibenik 2

 

 

Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova

Ime i prezime Adresa i grad Kod Prodavaonica Blagajna
Ankica Perković  Ivana Veroneka 8, 10 430 Samobor   A4XH1XXT  T-43, Svetonedeljska 13, 10 430 Samobor 1
Nikola Gotovac  Bubići 4, 21 210 Solin  E6T27ELW  T-90, Matoševa 29, 21 210 Solin 4
Sanja Bošković  Ivaniša Nelipića 3, 21 2130 Sinj  6389UPYT  T-30, Brnaze b.b., 21 230 Sinj 1
Ljuba Svalina  Petra Krešimira IV 31, 21 210 Solin  TMPK5E67  T-90, Matoševa 29, 21 210 Solin 10
Zora Tonković  Kupreška 14, 21 000 Split  PUA8PP5U  T-9, Domovinskog rata 93, 21 000 Split 7
Zdravka Petričević  Obrovac sinjski 21 241  AD9A5PLA  T-30, Brnaze b.b., 21 230 Sinj 3
Ljiljana Petrušić  Brnino b.b., 20 236 Mokošica  E2HXKET6  T-60, Vukovarska 36, 20 000 Dubrovnik 5
Renata Boljat  Karlovo 70, 21 214 Kaštel Kambelovac

YK934P2C

 T-10, Bojišće b.b., 21 216 Kaštel Stari 4
Berisalav Bušelić  Dračevice 4, 21 325 Tučepi E52K7XX9  T-51, Kralja Zvonimira 18, 21 300 Makarska 1
Anita Ivanković  Martina Divalta 92, 31 000 Osijek  L8KA2X6L  T-42, Supilova 7, 10 000 Zagreb 3

 

U Zagrebu, 11.04.2011. god.